28. 12 2016 06:00 | David Grich

Z Búrlivého vína na módne prehliadky: Odštartuje Laura Hritzová kariéru modelky?

Mladá herečka nám porozprávala o hereckých kolegoch, súkromí, ako aj o skúsenostiach s kyberšikanou.

Laura Hritzová
Laura Hritzová Foto: Markíza

Lauru Hritzovú poznáte zo seriálu Búrlivé víno, v ktorom stvárňuje rovnomennú postavu Laury. V priebehu nakrúcania však malé ustráchané dievčatko, ktoré trpelo správanie otca tyrana, vyrástlo a z Laury sa stala krásna mladá dáma, ktorá rieši typické problémy dospievajúceho dievčaťa.

Samotné nakrúcanie sa zakaždým spája s vtipnými príhodami a momentmi, na ktoré herci určite spomínajú najradšej. Laury sme sa opýtali, ako si spomína na svoje začiatky. Boli k nej starší kolegovia ústretoví? Dávali jej rady? „Samozrejme, doteraz to robia, keďže ja som menej skúsená ako všetci oni dokopy,“ povedala skromne sympatická plavovláska. Pýtali sa jej učiteľky na to, čo sa bude diať v seriáli? S kým vychádza najlepšie a čo nám prezradila na svoju seriálovú mamu Moniku Hilmerovú? Pozrite si prvú časť rozhovoru.

 

Každý z nás má v detstve istú predstavu, čím chce byť, keď vyrastie. Po čom odmalička túžila Laura? „Vždy som chcela byť tanečnicou,“ odpovedala s úsmevom. V Búrlivom víne mala mladá herečka skúsenosti s fotením. Dostala niekedy takúto ponuku aj v reálnom živote? „Dostala som niekoľko ponúk, ale pre nedostatok času som to musela odmietnuť.“

Laura Hritzová
Foto: Markíza
 

Tým, že Laura dostala v seriáli jednu z kľúčových postáv, sa dostala do povedomia divákov. Pozrite si druhú časť rozhovoru, v ktorej sa, okrem iného, dozviete aj to, ako si poradila so skúsenosťami s kyberšikanou.

 


Laura Hritzová v Tvárou v tvár
Foto: Markíza
 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?