25. 01 2017 07:00 | Lucia Šimová

Zuzana Vačková o vzťahoch: „Nedá sa to naplánovať a ja netlačím na pílu“

Charizmatická herečka nám porozprávala o svojom súkromí, práci, ale aj o tom, ako si dokáže užívať život.

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková Foto: TV Markíza

Usmiatu a vždy pozitívne naladenú herečku Zuzanu Vačkovú poznáte z mnohých markizáckych projektov ako Horná Dolná, Tvoja tvár znie povedome či Hviezdna párty. Pozitívne naladená prišla aj do nášho štúdia, kde nám porozprávala o svojom súkromí, herectve, ale aj to, čo rada robí, keď práve nemusí pracovať. Pozrite si reláciu Tvárou v Tvár so Zuzanou Vačkovou.

Herečkou vďaka preklepu

Vedeli ste, že zo Zuzany sa stala herečka úplnou náhodou? Pôvodne sa totiž chcela stať zverolekárkou, neskôr lekárkou a napokon sa uvažovala nad kariérou jazykovedkyne. Ako sa z nádejnej jazykovedkyne stala herečka? Dozviete sa v prvej časti rozhovoru.

 

Vzťahy sa naplánovať nedajú

Zuzana je matkou dvoch detí, dospelého Jakuba a školáčky Marušky, ktorých vychovávala sama. My sme sa jej spýtali na to, ako to zvláda, ale aj na to, ako vníma to, že bulvárne médiá často rozoberajú jej súkromný život. Pozrite si druhú časť rozhovoru.

 

Život si užívam naplno

Sympatická herečka je aktívna aj na sociálnych sieťach, prostredníctvom ktorých komunikuje so svojimi fanúšikmi a na ktorých často zverejňuje zábery z „dámskych jázd“. Tie organizuje so svojimi kamarátkami a nám vyrozprávala vtipnú príhodu, ktorú na jednom z mnohých výletov zažila. Pozrite si poslednú časť rozhovoru.

 

Táňa Pauhofová: „Nás, ženy, najviac dráždia tajomní muži.“

Tajná túžba Martina Dejdara: Neuveríte, akú rolu by chcel hrať!

Dominika Cibulková: „Ja a príliš nízka na tenis? Nikdy som to nevnímala!“



Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?