01. 02 2017 06:00 | Marína Dobošová

Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli?

Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Pawel Delag
Pawel Delag Foto: TV Markíza

Paweł Deląg bol slovenskému publiku až donedávna celkom neznámy. Vďaka úlohe vo filmovom megahite Všetko alebo nič sa však razom stal novým sexsymbolom. Charizmatický zarastený chlapík je jednou z najväčších poľských hereckých hviezd a jeho angažovanie do filmu si u producenta doslova vydupala scenáristka Evita Urbaníková s režisérkou Martou Ferencovou.

Prečo prijal úlohu vo filme Všetko alebo nič? Ako sa mu hralo po boku Táne Pauhofovej? Zháňajú sa na filmy peniaze ťažko aj v Poľsku? Pozrite si prvú časť našej relácie.

 

Všetko alebo nič prirovnávajú k Sexu v meste či Denník Bridget Jones, čo na túto paralelu Paweł? Jeho postava vo filme trpezlivo čaká na ženu svojho života, bol by podobného výkonu schopný aj tento sympatický poľský herec? Pozrite si druhú časť našej relácie.

 

Pred rokmi sa blysol v oscarovskom filme Schindlerov zoznam. Prečo sa nevydal za kariérou do Ameriky? Ako sa stará o svojho 15 ročného jazvečíka? Uvidíme ho v slovenskom seriáli? Pozrite si poslednú časť našej relácie.

 

To najlepšie z Hornej Dolnej: Vyberte TOP scénu roku 2016 Zaspomínajte si na to naj a podporte svoj obľúbený seriál v televíznej ankete OTO.

Gizka (po)radí: Prišla o syna a to zďaleka nie je všetko... Stratiť môže aj strechu nad hlavou...

Panelákový byt je plný smútku, na pomoc prichádza Šťastný domov! Našťastie sú tu naši majstri, ktorí zariadia nielen krajšie bývanie, ale aj šťastnejší život! 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?