08. 02 2017 06:00 | Lucia Šimová

Charizmatický Martin Šmahel: Ktorý šport by nikdy neskúsil?

Hosťom relácie Tvárou v tvár bol známy tréner a moderátor Martin Šmahel.

Martin Šmahel
Martin Šmahel Foto: TV Markíza

Do slovenského šoubiznisu prerazil pred rokmi ako víťaz súťaže Muž roka 2008. Okrem modelingu sa venuje aj športu, trénerstvu, lifestyle coachingu a v súčasnosti je aj moderátorom výnimočnej relácie O 10 rokov mladší. Hosťom relácie Tvárou v tvár bol Martin Šmahel.

Martin študoval na Fakulte telovýchovy a športu na Univerzite Komenského. Športu sa venoval odmalička a dnes svoje skúsenosti rozdáva klientom ako osobný tréner. Nám prezradil, čo ho ako dieťa k športu viedlo, ale aj to, ktorému športu doposiaľ "neprepadol" a či by opäť prijal ponuku zatancovať si v relácii Let's Dance tak, ako tomu bolo v roku 2009.

 

V druhej časti rozhovoru sme sa rozprávali o relácii O 10 rokov mladší, v ktorej okrem moderovania Martin účinkujúcim odovzdáva svoje skúsenosti ako tréner a čiastočne aj psychológ či motivátor. Pýtali sme sa ho, čo bola preňho najväčšia výzva a kde naberá motiváciu on sám.

 

V roku 2008 Martin vyhral súťaž Muž roka. Okrem iných súťažiacich súperil aj so svojim bratom, identickým dvojčaťom Miroslavom. Kým Martin s prehľadom vyhral, Miroslav skončil na druhom mieste. Čo bolo podľa neho tým zlomovým momentom, ktorý rozhodol, že vyhrá práve on? A zneužívali niekedy známi bratia to, že sú na nerozoznanie? Dozviete sa v poslednej časti rozhovoru.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?