15. 02 2017 06:00 | Peter Trnovec

Jana Hrmová otvorene: Nechcem byť len sexy kráskou z bulváru

Farma bola pre ňu odrazovým mostíkom, teraz má prácu snov.

Jana Hrmová v zasnenej zimnej romantike
Jana Hrmová v zasnenej zimnej romantike Foto: Nina Skalíková
Jana Hrmová
Jana Hrmová
Jana Hrmová

Do povedomia verejnosti vtrhla ako víchor, keď sa objavila v reality šou Farma. Odvtedy sa jej odvážne fotografie pravidelne objavovali v médiách a bulvár o nej prinášal správy ako na bežiacom páse. Ale Jana Hrmová nechce, aby ju ľudia vnímali z tohto uhla. Sebavedomá mladá žena má iné plány.

Farma bola len začiatok

 

Jana sledovala Farmu už od prvej série a veľmi sa do šou chcela prihlásiť. No mala iba 15 rokov a tak musela trpezlivo čakať, kým dosiahne plnoletosť. Keď mala konečne 18, okamžite išla na kasting a uspela. Šou bola pre ňu odrazovým mostíkom, ktorý ju posunul ďalej. K jej vysnenej práci!

Ako zarobiť na internete

 

Momentálne sa venuje beauty blogom a darí sa jej. Nedávno uzavrela zmluvu s jednou veľkou kozmetickou značkou, takže sa tejto činnosti môže venovať na plný úväzok. "Presne po takomto niečom som túžila. Je to veľmi príjemná práca, ktorá ma napĺňa a veľmi ma  baví. Navyše, môžem pracovať, kedy chcem," smeje sa Jana.

Našla toho pravého?

 

V utorok sme oslavovali Deň svätého Valentína a tak sme neobišli ani tému láska. Ako vidí svojho partnera a aký darček by ju potešil na Valentína? Našla toho pravého? Pozrite si záverečné video z nášho rozhovoru a dozviete sa viac!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?