01. 03 2017 06:00 | Marína Dobošová

Eva Máziková: „Hejteri na internete ma zraňujú. Musím mať hrošiu kožu!“

Otvorene o situácii v Nemecku, o strachu, ale aj o novom albume a Tvojej tvári.

Eva Máziková
Eva Máziková Foto: TV Markíza

Eva Máziková je neprehliadnuteľnou súčasťou nášho šoubiznisu. Vysoká a krásna dáma má energie na rozdávanie a v spoločnosti vždy hrá prím. Svoj názor povie otvorene a bez okolkov. V našej relácii Tvárou v tvár sme prebrali skutočne všetko - od televíznej šou cez nový album až po politickú situáciu a stav ľudstva. Držte si klobúky, rozhovor so sympatickou Evou je vždy jazda.

Eva Máziková

Už v nedeľu ju uvidíte žiariť v prvej epizóde zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Sú isté pochybnosti, že táto energická speváčka porotu nepustí ani k slovu. Ako to naozaj bude? A čo odkazuje hejterom, ktorí ju riešia na internete? Pozrite si prvú časť našej relácie.

 

Na trhu sa čoskoro objaví celkom nový album Evy Mázikovej, kde opráši staré pesničky. Na čo sa môžeme tešiť? Pozrite si druhú časť našej relácie.

 

Eva Máziková žije dlhodobo v Nemecku, súčasnú politickú situáciu preto vníma veľmi citlivo. Ako sa stavia k vlne utečencov, ktorých stretáva na uliciach? Prečo má strach? Pozrite si tretiu časť našej relácie.

 

V Nemecku sa pod vplyvom súčasnej situácie chystá na kurz sebaobrany. Pred prúdom negatívnych informácií oči nezakrýva, naopak, pozorne ich sleduje. Do politiky sa však napriek jasným názorom už nechystá. Pozrite si poslednú časť našej relácie

 

Tajomstvo úspechu Adama Ďuricu: Jeho najväčší hit vznikol zo zúfalstva! Tvárou v tvár o hudbe, láske, úspechoch a bezpečnosti práce.

Na okamih filmovou hviezdou: Vyskúšali sme si defilé po červenom koberci! Aké by to bolo dostať sa na odovzdávanie najprestížnejších filmových cien?

Laura Hritzová má svoju dvojníčku. Podoba je priam neuveriteľná Švédska speváčka pripomína mladú herečku z Búrlivého vína.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?