08. 03 2017 06:00 | Lucia Šimová

Mirka Šmahel Kalisová: Prečo dlhé mesiace po nociach takmer nespávala?

S obľúbenou moderátorkou o práci, záľube vo varení, ale aj rozhodnutí stať sa dulou.

Miriam Kalisová
Miriam Kalisová Foto: TV Markíza
Mirka na nakrúcaní relácie O 10 rokov mladší
Mirka na tréningu vzdušnej akrobacie
Mirka na tréningu vzdušnej akrobacie

Mirku Šmahel Kalisovú poznáte z televíznych obrazoviek ako usmiatu a pozitívne naladenú moderátorku. K mnohým skúsenostiam spred televíznej kamery sa nedávno pridalo aj moderovanie jedinečnej šou O 10 rokov mladší. Mirka nám v rozhovore prezradila, ako by ona sama chcela vyzerať o 10 rokov a množstvo ďalších zaujímavostí nielen z pracovného, ale aj zo súkromného života.

V prvej časti rozhovoru sme sa s Mirkou rozprávali práve o relácii O 10 rokov mladší, vďaka ktorej sa doslova menia životy ľudí a to za pár dní. Relácia však nie je len o zmene zovňajšku, ale aj vnútra, o boji so strachom a porážaní životných prekážok. Mimochodom, Mirka sama nedávno prekonala svoj najväčší strach. Pýtate sa z čoho a ako sa jej to podarilo? Odpoveď nájdete v prvej časti rozhovoru.

 

Mirka sama o sebe tvrdí, že patrí k nevyliečiteľným bláznom do jedla a že deň bez varenia či pečenia je pre ňu doslova premrhaným dňom. Nuž aj o tejto záľube sme sa so sympatickou moderátorkou porozprávali a zistili sme, kde sa pri varení inšpiruje. A hoci je Mirka fanúšičkou zdravej stravy, nám o sebe v tejto súvislosti prezradila aj to, čím občas rada zhreší.

 

V tretej a zároveň poslednej časti rozhovoru sme načrtli tému materstva a pôrodov. Moderátorka sa totiž pred časom rozhodla, že sa stane dulou. Momentálne navštevuje kurz a o pár mesiacov by sa z nej mohla stať profesionálna vyškolená asistentka budúcich mamičiek. A keď hovoríme o mamičkách, Mirka je sama maminkou trojročnej Miušky. Spolu s nami si zaspomínala na to, aké boli pre ňu prvé škôlkarske dni jej malého pokladu.

 

Charizmatický Martin Šmahel: Ktorý šport by nikdy neskúsil?

Tajomstvo úspechu Adama Ďuricu: Jeho najväčší hit vznikol zo zúfalstva!

Eva Máziková: „Hejteri na internete ma zraňujú. Musím mať hrošiu kožu!“


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?