15. 03 2017 06:00 | Lula Ráceková

Prečo Brzobohatý po zámožných predkoch nič nezdedil?

"Toto je ten pravý dôvod, prečo som si zmenil meno!"

Ondřej Gregor Brzobohatý
Ondřej Gregor Brzobohatý Foto: Profimedia
Ondřej Gregor Brzobohatý, Hana Gregorová, Radoslav Brzobohatý, Rola Jusefová
Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Taťánou Kuchařovou
Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Taťánou

Je rovnaký sympaťák ako bol jeho otec! Ondřej Gregor Brzobohatý je úspešný hudobník, moderátor, herec a syn charizmatického českého herca Radka Brzobohatého a slovenskej herečky Hany Gregorovej. Minulý rok sa oženil s najkrajšou ženou sveta - MISS World 2006 - Taťánou Kuchařovou.

V súčasnej dobe sa tento nadaný hudobník venuje skladaniu hudby. Autorsky spolupracoval  napríklad na albumoch Dary Rolins, Richarda Müllera, Petra Cmoríka, či Sámera Issu. Hrá v divadle, ktoré založil jeho otec - Divadle Radka Brzobohatého - ktoré po otcovej smrti vedie Ondřejova mama Hana. Zložil hudbu pre hry, ktoré produkuje ich rodinné divadlo.

Ondřej hovorí celkom slušne po slovensky, dokonca aj lepšie, ako niektorí Slováci žijúci pár rokov v Česku. To, že sa ponáša na svojho slávneho otca, je neodškriepiteľný fakt, no popularita rodičov mu nie vždy bola príjemná. Kliknite na video s rozhovorom a dozviete sa viac.

 

Bulvárom však najviac zarezonoval fakt, keď si tesne pred svadbou zobral k otcovmu priezvisku aj meno mamy. Podľa jeho slov z toho bulvár urobil nezmyselnú kauzu. Ak chcete vedieť skutočný dôvod, ktorý viedol Ondřeja k doplneniu mena, odpoveď nájdete v druhej časti rozhovoru.

 

Ondřej Gregor Brzobohatý vyštudoval Konzervatórium Jaroslava Ježka v obore skladba, klavír a dirigovanie. Stal sa súčasťou hudobnej skupiny Bůhví, hral v seriáli Gympl s (r)učením omezeným, Ulice a moderoval prvú sériu českej SuperStar, Český Slavík 2012. Neskôr však sekol aj so skupinou, so seriálmi aj s moderovním. V roku 2008 sa po prvý raz oženil. Jeho vyvolenou sa stala dlhoročná priateľka, produkčná Johana Indráková. S ich svadbou Ondřejovi rodičia vôbec nesúhlasili, na svadbu neprišli a Ondřej s nimi dlhšiu dobu nekomunikoval. Manželstvo s Johanou, možno aj kvôli záujmu bulváru, nevydržalo a prišiel rozvod. Synovej svadby s Miss sveta sa síce Radek Brzobohatý nedožil, zato mame Hane sa Taťána poznáva oveľa viac.

 

Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Taťánou
Foto: Profimedia
 

 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?