22. 03 2017 06:00 |

Exkluzívne: Janka Hospodárová a jej veľké priznanie

Moderátorka Športových novín počas rozhovoru prekvapila otvorenosťou.

Jana Hospodárová
Jana Hospodárová Foto: TV Markíza

Janka Hospodárová patrí k najobľúbenejším tváram televízie Markíza už neuveriteľných 20 rokov. Sympatická moderátorka mala možnosť vyskúšať si moderovanie rôznych súťaží, neskôr sa divákom prihovárala z rannej šou Teleráno. So silnými ľudskými príbehmi sa stretávala v magazíne Reflex. Vlastným pričinením pomáhala ľuďom v núdzi v relácii Šťastný domov. Zo sveta športu vám prináša aktuálne informácie v Športových novinách.

Čo dáš, to sa ti vráti

Janka je známa tým, že je veľmi empatická, a keď treba, pre pomoc druhým dokáže obetovať všetok čas. Čo pre ňu znamená šťastný domov a ako by mala podľa nej správna domácnosť fungovať? Pozrite si prvú časť rozhovoru, v ktorom sa, okrem iného, dozviete, ako si charizmatická moderátorka spomína na svoj úplne prvý deň v televízii.

 

Vstávanie o štvrtej bol malý hendikep

Počas pôsobenia v televízii prešla viacerými reláciami. Čo ju ako moderátorku napĺňalo najviac? „Každá relácia má svoje zvláštne čaro. Teleráno bolo fantastické, len vstávanie o štvrtej, to bol taký malý hendikep,“ povedala s úsmevom.

Aj napriek tomu nám Janka prezradila, že jej predsa len niečo chýba. „Chýbajú mi rozhovory, to sa priznávam úplne úprimne.“ Okrem tohto priznania nás Janka šokovala ešte jedným veľkým priznaním. Akým? Sledujte druhú časť rozhovoru, v ktorom sa dozviete odpoveď.

 

Na veľkú lásku sa oplatí čakať

Keď sme sa Janky opýtali, ako je možné, že po svojom boku nemá žiadneho muža, nemala vôbec žiaden problém odpovedať, aj keď jej túto otázku kladú mnohí. „Nedokážem na to nájsť odpoveď. Snažím sa na to pozerať z viacerých uhlov, pýtam sa samej seba alebo nejakého osudu, či je to záležitosť karmy alebo mojej extrémnej náročnosti, alebo sa so mnou jednoducho nedá vydržať,“ zažartovala Janka.

Ako však povedala, na peknú veľkú lásku sa oplatí čakať. „Aj keď príde v päťdesiatke, tak to bude veľmi fajn,“ dodala na záver. Pozrite si poslednú časť rozhovoru s Jankou Hospodárovou v relácii Tvárou v tvár.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?