29. 03 2017 06:00 | Peter Trnovec

Hororový zážitok Kvety Horváthovej: Takmer prišla o ruky!

Takýmto aktivitám sa už radšej vyhýba.

Kvetka Horváthová
Kvetka Horváthová Foto: TV Markíza

Moderátorku Kvetu Horváthovú môžete pravidelne vidieť v Teleráne či Relflexe a je neoddeliteľnou súčasťou Farmy, ktorá sa nedávno vrátila na obrazovky už s ôsmou sériou. Tvárou v tvár sme sa porozprávali nielen o drsnej reality šou, ale aj o jej detstve či budúcnosti bez televízie.

Farma je fenomén

Keď ju pred prvou sériou Farmy pozvali na kamerové skúšky, absolútne netušila, do čoho ide. Vybrali ju a v súčasnosti si obľúbenú reality šou bez nej ani nedokážeme predstaviť. Čo si myslíte, skúsila by si život Farme aj ako súťažiaca?

 

Driape celá rodina

S nostalgiou si spomína na časy, keď ako deti spolu so sestrou trávili víkendy a prázdniny na dedine. Nevyhýbali sa nijakým prácam, na zabíjačke napríklad čistili prasacie črevá. Ale najviac jej páčilo, keď sa driapalo perie. Príbehy, ktoré pri tejto činnosti rozprávali ženy, jej dodnes zostali v pamäti.

 

Živá katastrofa

Adrenalínové aktivity Kvetku absolútne nelákajú. Vzrušenia si užije dosť v práci, najmä keď vysiela na živo. Ale raz sa predsa len nechala nahovoriť na bungee katapult. Ako to dopadlo? Asi už tušíte, že nie veľmi dobre. Momentálne dáva Kvetka radšej prednosť inému relaxu, napríklad prechádzkam s dcérou po prírode.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?