12. 04 2017 06:00 | Natália Bačíková

MC Erik a Barbara: Bolo to viac než len spolupráca!

"Rozchod som čakal," priznáva v rozhovore Erik Aresta.

Erik Aresta
Erik Aresta Foto: TV Markíza, archív E. Arestu
Erik Aresta sa preslávil ako MC Erik z dua MC Erik a Barbara. S mladučkou Košičankou to však nebolo len o hnaní sa za kariérou, Barbara preňho totiž bola ako rodina. Ešte ako členovia kapely Maduar, aj neskôr, keď vytvorili duo, ich na koncertoch sprevádzal Erikov otec. Po rozpade skupiny prišla väčšia voľnosť a Arestove kroky viedli do Prahy, kde sa usadil a žije tam dodnes. V rozhovore porozprával, ako sa dostal z rozchodu s Barbarou Hačšákovou a kto ho priviedol ku kariére dídžeja.

 

Je Erik zadaný? To je preňho veru citlivá téma, ale pre markiza.sk napokon prezradil, prečo je to komplikované. Zdôveril sa, prečo nie je pre neho také ľahké zoznámiť sa v klube s osudovou láskou a vedľa koho sa chce zobúdzať. Čo by ho donútilo vzdať sa svojej milovanej práce a nočného života? Sledujte druhú časť rozhovoru a dozviete sa to.

 

Dnes je Erik so svojou sólovou kariérou maximálne spokojný a za Barbaru má už dávno náhradu. Aj keď sa pred pár rokmi uskutočnil úspešný comeback MC Erika a Barbary, bol len krátkodobý. Otázne je, či ich fanúšikovia ešte niekedy uvidia na pódiu spolu. Pozrite si poslednú časť rozhovoru:

 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?