16. 03 2017 06:00 | Marína Dobošová

Zdravý ako BUKovský je späť! Škodia vám vločky s mliekom?

Doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky.

Igor Bukovský
Igor Bukovský Foto: Archív Igora Bukovského

Obľúbená rubrika Zdravý ako BUKovský hlási návrat. Po zimnom spánku sa prebúdza v plnej sile. Erudovaný odborník na výživu doktor Igor Bukovský bude však odpovedať na vaše otázky.

Tie už nejaký ten čas posielate do rubriky Počul som v Teleráne. Keďže však nemôže odpovedať na všetky, rozhodli sme sa, že budú mať priestor u nás na webe.

Posielajte aj naďalej vaše otázky pre doktora Bukovského na adresu poculsom@markiza.sk a sledujte Markíza.sk. Vždy vo štvrtok ráno nájdete na tomto mieste informácie od toho najpovolanejšieho. Pýtajte sa ho na zdravú výživu, na rôzne nejasnosti, ktoré ste sa dozvedeli na internete či od známeho a neviete, či sú pravdivé. On vaše pochybnosti veľmi rýchlo rozptýli

V tejto časti sa pani Elena pýta na vločky zaliate mliekom. Pani Betku zas zaujíma, či je na odkyslenie organizmu vhodná sóda bikarbóna s javorovým sirupom. Pozrite si video!

 
 

Valúchová ako sexy Rihanna a Štúr v koži legendárneho Dočka! Pozrite si zoznam premien Tieto premeny vás čakajú v treťom kole obľúbenej šou.

Matthias Settele: Narodenie mojej dcéry bol ten najsilnejší moment v mojom živote! Takto si na pôrod svojej dcéry spomína náš riaditeľ Matthias Settele.

Ukážte nám vašu Hornú Dolnú a vyhrajte 500 eur! Zahrajte sa na obľúbených hrdinov z najzábavnejšej slovenskej dedinky.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?