23. 03 2017 06:00 | Marína Dobošová

Zdravý ako BUKovský: Pravda o špaldovej múke

Doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky.

Igor Bukovský
Igor Bukovský Foto: Archív Igora Bukovského

Obľúbená rubrika Zdravý ako BUKovský sa na náš web vrátila minulý týždeň po kvalitnom zimnom spánku. Erudovaný odborník na výživu doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky, ktoré posielate do Telerána.

Keďže však nemôže odpovedať na všetky, rozhodli sme sa, že budú mať priestor u nás na webe. Posielajte ich aj naďalej na adresu poculsom@markiza.sk a sledujte Markíza.sk.

Vždy vo štvrtok ráno nájdete na tomto mieste informácie od toho najpovolanejšieho. Pýtajte sa ho na zdravú výživu, na rôzne nejasnosti, ktoré ste sa dozvedeli na internete či od známeho a neviete, či sú pravdivé. On vaše pochybnosti veľmi rýchlo rozptýli

V tejto časti sa Dalibor z Prešová pýta na masť z mangalice alebo z diviaky. Dopočul sa totiž, že vraj neobsahuje cholesterol. A Andreu zo Slepčian zas zaujíma, ako je to so špaldovou múkou a výrobkami z nej. Pozrite si video!

 

Siposová ako tučná feministka a Brajerčík ako rockový leguán. Pozrite si zoznam premien! Tieto premeny vás čakajú vo štvrtom kole obľúbenej šou.

Na Farme letí ružová: Sexy mamina v spodnej bielizni Zuzka Hrobáriková ukázala, čo nosí pod nohavicami.

Exkluzívne: Janka Hospodárová a jej veľké priznanie Moderátorka Športových novín počas rozhovoru prekvapila otvorenosťou.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?