06. 04 2017 06:00 | Marína Dobošová

Zdravý ako BUKovský: Mamičky, nebuďte naivné! Pitie mlieka nepomáha tvorbe vášho mlieka

Doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky.

Igor Bukovský
Igor Bukovský Foto: Archív Igora Bukovského

Erudovaný odborník na výživu doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky, ktoré posielate do Telerána. Vyjadruje sa k nim v obľúbenej rubrike Zdravý ako BUKovský. Keďže však nemôže odpovedať na všetky, rozhodli sme sa, že budú mať priestor u nás na webe.

Posielajte ich aj naďalej na adresu poculsom@markiza.sk a sledujte Markíza.sk.

Vždy vo štvrtok ráno nájdete na tomto mieste informácie od toho najpovolanejšieho. Pýtajte sa ho na zdravú výživu, na rôzne nejasnosti, ktoré ste sa dozvedeli na internete či od známeho a neviete, či sú pravdivé. On vaše pochybnosti veľmi rýchlo rozptýli.

V tejto časti sa Anet pýta, prečo postupne priberá, aj keď sa stravuje priam ukážkovo. Taktiež ju zaujíma aj to, či je viac vitamínov v zelenine varenej v pare alebo v grilovanej zelenine. Mária zas dojčí a počula, že pitie mlieka má vplyv na podporu a tvorbu jej mlieka. Pozrite si video!

 

Hlasujte za najlepšiu premenu piateho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Nakrúcanie v plnom prúde: Takto vyzerá zákulisie vašej obľúbenej šou! Druhá séria O 10 rokov mladší sa poctivo pripravuje.

Záhada Tribečského trojuholníka: Hororové zážitky hercov z Hornej Dolnej! Šokujúce informácie o mieste, na ktorom sa nakrúca obľúbený seriál.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Vstávaj a vyhraj