18. 05 2017 11:15 | Marína Dobošová

Zdravý ako BUKovský: Bobule goji vraj zaručia chudnutie. „Pozor, nenaleťte!“

Doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky.

Igor Bukovský
Igor Bukovský Foto: Archív Igora Bukovského

Erudovaný odborník na výživu doktor Igor Bukovský odpovedá na vaše otázky, ktoré posielate do Telerána. Vyjadruje sa k nim v obľúbenej rubrike Zdravý ako BUKovský. Keďže však nemôže odpovedať na všetky, rozhodli sme sa, že budú mať priestor u nás na webe.

Posielajte ich aj naďalej na adresu poculsom@markiza.sk a sledujte Markíza.sk.

Vždy vo štvrtok nájdete na tomto mieste informácie od toho najpovolanejšieho. Pýtajte sa ho na zdravú výživu, na rôzne nejasnosti, ktoré ste sa dozvedeli na internete či od známeho a neviete, či sú pravdivé. On vaše pochybnosti veľmi rýchlo rozptýli.

V tejto časti sa Helena pýta, či pomáhajú bobule goji v boji proti zbytočným kilogramom.

Pozrite si video!

 

Doktor Bukovský nakrútil aj jedno mimoriadne užitočné video, pre všetkých, ktorí majú tráviace ťažkosti. Nafukovanie, bolesti, kŕče, hnačka, zápcha, migrény, intolerancie, senzitivity, syndróm dráždivého čreva, alergie – čo sa to deje v našom tráviacom systéme a ako to má dôsledky pre celý organizmus a naše zdravie? Dr. Bukovský vás zoznámi s najnovším pohľadom na príčiny porúch trávenia a stavov, ktoré znižujú kvalitu života a môžu mať ďalekosiahle a trvalé následky. Ak si lekári nevedia dať rady s vašimi problémami pri trávení, pozrite si toto video, v ktorom sa dozviete aj o možnom riešení.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?