Iba u nás cover

Nočná mora Vlada Kobielskeho: Prečo ho diváci vypískali?

07. 06 2017 06:00 | Lucia Šimová
Vlado Kobielsky
Vlado Kobielsky Foto: TV Markíza

So známym hercom sme sa rozprávali nielen o práci...

V Tvárou v tvár sme sa stretli s Vladom Kobielskym, charizmatickým hercom s nezameniteľným hlasom, ktorého poznáte ako podnikateľa Karola Kramera z obľúbeného seriálu Búrlivé víno. Dnes síce patrí k najlepším slovenským hercom, no nechýbalo veľa a všetko mohlo byť inak. Vlado sa totiž v minulosti dal na podnikanie. Život businessmana mu však neučaroval, a tak sa rozhodol stať sa hercom. Práve toto povolanie, ako sám tvrdí, spája všetko, čo ho baví, a tým je nielen divadlo a práca pred kamerou, ale aj dabing. Svoj hlas prepožičal napríklad Orlandovi Bloomovi vo filmoch Piráti z Karibiku či Pán prsteňov, ale aj Barrymu Watsonovi, ktorý stvárňoval Matta Camdena v seriáli V siedmom nebi.

V úvodnej časti rozhovoru sme sa rozprávali o seriáli Búrlivé víno, ktorý už onedlho budete môcť opäť sledovať na obrazovkách Markízy. O tom, že z kolegov zo seriálu sa časom stali priatelia svedčí aj fakt, že Vlado im zo svojich zahraničných ciest a dovoleniek nosí rôzne pozornosti. Okrem toho nám v prvej časti rozhovoru prezradil aj to, prečo si svoju postavu zákerného Kramera obľúbil a tiež to, ako sa mu spolupracovalo s manželkou.

 

Nočnou morou každého herca je situácia, keď ho počas predstavenia diváci vypískajú. Niečo podobné sa stalo aj sympatickému hercovi. V druhej časti rozhovoru nám túto príhodu vyrozprával. Dozviete sa v nej však aj to, ako si predstavuje budúcnosť svojich detí. Ak hádate, že to je herectvo, tak budete prekvapení.

 

Aj vás zaujíma, ako si umelec dokáže poradiť s bežnými domácimi prácami a či mu na ne vôbec pri náročnom programe zostáva čas? Nás to zaujímalo, a tak sme sa ho spýtali. Vlado v sebe nezaprel humornú stránku a jeho odpoveď vás určite pobaví. Nuž a pokiaľ ide o súkromie, zisťovali sme aj to, do čoho sympatický herec najradšej investuje čas a peniaze. Sledujte poslednú časť rozhovoru.

 

Otvorené priznanie Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej: Toto Sajfa predýchaval len veľmi ťažko

Celeste Buckingham otvorene o bývalých frajeroch aj o novej láske

Ako poznačila Alexandrovcov tragická smrť ich kolegov